Pause
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

Вижте списъците на приетите в първи клас:  1 а клас (pdf) 1 б клас (pdf) 1 в клас (pdf)
Вижте класирането в pdf.
N Входящ номер на заявлението 1 1392 2 1656 3 1404 4 1370 5 1344 6 1330 7 1577 8 1569 9 1406 10 1329 11 1351 12 1560 13 1404 14 1586 15 1583 16 1359 17 1556 18 1557 19 1585 20 1570 21 1564 22 1563 23 1410 24 1636 25 1561 26 1568 27 1414 28 1352 29 1610 30 1611 31 1339 32 1607 33 1674 34 1375 35 1628 36 1572 37 1626 38 1578 39 1591 40 1576 41 1448 42 1450 43 1407 44 1386 45 1391 46 1378 47 1362 48 1362 49 1360 50 1369 51 1357 52 1349 53 1337 54 1340 55 1346 56 1398 57 1331 58 1342 59 1621 60 1622 61 1381 62 1451 63 1356 64 1616 65 1376 66 1415 67 1558 68 1590 69 1566 70 1650 71 1592 72 1598 73 1562 74 1638 75 1338 76 1364 77 1670 78 1574 79 1630 80 1355 81 1449 82 1397 83 1639 84 1453 85 1618 86 1684 87 1447 88 1660 89 1380 90 1341 91 1571 92 1559 93 1603 94 1597 95 1567 96 1584 97 1565 98 1389
Вижте цялото писмо в pdf.
Второ място в училищен кръг по английски език
Първо място в училищен кръг по английски език
  Име, презиме, фамилия Клас РЕЗУЛТАТ Общо Анджелина ЦветомироваТончовска 2 в  24 Борис Александров Георгиев 2в 25 Веселина Милушева Пиронска 2в 18  Емма Катрин Патрик Смитьойс 2 в 26 Никол Георгиева Георгиева 2 в 20 Симона Николаева Пешева 2 в 29 Цветелина Иванова 2 в 21 Боян Иванов Комитски 2 г 14 Виктория Йорданова Дъбова 2 г 26 Полина Мартинова Татарова 2 г 19 Савина Радославова Христова 2 г 30 Теодора Викторова Якимова 3 а 24 Юлия Методиева Динева 3 а 23 Александра Александрова Динева 3 б 27 Александър ИвайловМиленковски 3 б 23 Ванеса Цветанова Ценкова 3 б 23 Венцислава Евгени Иванова 3 б 25 Габриела Невелинова Андреева 3 б 17 Георги Георгиев Владимиров 3 б 26 Жана Божидарова Попова 3 б 24 Калина Калинова Костадинова 3 б 21 Кармен Каменова Крайчева 3 б 28 Михаил Пламенов Тошев 3 б 24 Никола Звездалинов Златев 3 б 20 Пламен Пламенов Митев 3 б 30 Стефания Дамянова Станева 3 б 30 Теодор Теодоров Издимирски 3 б 16 Александър Бойков Кисимов 3 в 24 Ани Методиева Крумова 3 в 30 Антон Александър Киров 3 в 28 Валентин Асенов Дойчинов 3 в 17 Валентина Николаева Миткова 3 в 30 Вероника Николаева Цонева 3 в 23 Елена Александър Кирова 3 в 29 Ема Манолова Димова 3 в 26 Иван Емилов Каменов 3 в 26 Камен Александров Стефанов  3 в 26 Ростислав Орлин Иванов 3 в  27 Свилена Свиленова Братоева 3 в 23 Цветан Тодоров Кацаров  3 в 26 Михаела Ивайлова Тошкова  3 г 20 Николай Юлиев Добрев 3 г 28  Боян Стефанов Братанов 4 а 27 Гергана Василева Чулова 4 а 26 Карина Иванова Петрова 4 а 29 Стефан Горанов Йонов 4 а 29 Аяд Джамал Хасан  4 в 18 ЕренСевдалинов Огнянов 4 в 22
cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Изложби

Учебни програми:
07/03 Разпределение на часовете - 'Първа смяна, подготвиителен първи и втори класове   ПОНЕДЕЛНИК, СРЯДА, ЧЕТВЪРТЪК И ПЕТЪК   ЧАС НАЧАЛО КРАЙ 1 08.00 08.35 2 08.50 09.25 3 09.45 10.20 4 10.35 11.10 5 11.25 12.00 6 12.15 12.50   ВТОРНИК   ЧАС НАЧАЛО КРАЙ 1 08.00 08.30 2 08.45 09.15 3 09.35 10.05 4 10.20 ...
Hide Main content block

Нашето училище

Плуване за здраве
Плуване за здраве Добрите традиции, които има училището ни в организирането на ... Повече

Нашите успехи

Грамоти за участие в конкурса за рисунка на тема „Рождество Христово"

Грамоти за участие в конкурса за рисунка на тема „Рождество Христово"

Покажи още...

Лагери и екскурзии

Синьото училище през 2010 ...
Летен отдих 2010 ...